Superauto logo

Základní funkce Superauto Suite

Nad rámec funkcí Superauto Pro, přináší doplňkový balíček Superauto Suite další ulehčení operativy v servisu.

Fakturace

Rychlé vytváření faktur ze zakázek, včetně prodeje vlastních zásob je základní částí Superauto Suite. Faktury lze rovnou vytisknout, uložit v PDF a poslat zákazníkovi.

Evidence vlastních zásob

Vytvořte si vlastní členění zásob do jednotlivých skladů pro větší přehlednost. Při naskladnění zboží jednoduše zadáte potřebné ceny i parametry položky.

Reporty

Kontrolní sestavy za dané období pomáhají s přehledem o Vašem podnikání. Seznam příjmů zboží, faktur nebo celkových prodejů si můžete stáhnout také do Excelu.

EET bez starostí

Součástí smlouvy o využívání Superauto Suite je pověření Provozovatele pověřeným poplatníkem. Díky tomu za Vás zajišťujeme veškerou potřebnou komunikaci se systémy státní správy. K dispozici je i Offline verze EET Účtenky, která slouží jako záložní řešení pro případ výpadku. Offline EET Účtenka potřebuje vlastní certifikát pro spojení se servery Finanční Správy.

Export do účetních programů

Vystavené doklady lze načíst přímo do účetního programu a odstranit tak jejich časově náročné přepisování. Nechte pracovat moderní technologie pro Vás.


Superauto s EET pro PC i tablet

Superauto si můžete nainstalovat i na PC. S verzí Pro i Suite, která se pouští přímo z Vašeho počítače můžete pracovat ještě snadněji.

I když Superauto Suite řeší zároveň EET, v případě výpadku internetu
musíte i tak vystavit podle zákona účtenku.

Se Superauto PC mají od nás všichni podnikatelé
řešení pro EET zdarma.

Další informace
Superauto Logo