Steerty logo

Váš servis v kapse

Steerty je zdarma a umožňuje čerpat výhody řidičům, firmám s vozovým parkem a servisům.
Řeší spojení zákazníků, servisů i jejich dodavatelů.
Steerty se zaměřuje na služby pro majitele a řidiče vozidel a s tím spojenou podporu servisů a jejich obchodních partnerů.

Nejdůležitější jsou služby

Služby mají největší potenciál díky tlaku na cenu výrobků a zvyšující se náročnosti zákazníků. A stávají se nosným prvkem obratu prodaného zboží.

Pro řidiče

Spojujeme výrobce se zákazníky prostřednictvím jejich stávajících (a nových) obchodních partnerů. Pomáháme výrobcům a prodejcům k oslovení konečných spotřebitelů a koncovému zákazníkovi umožňujeme získat přístup ke zboží s minimálním navýšením ceny.

Kdykoliv a kdekoliv

Zákazník se pomocí Steerty pohodlně objedná na volný termín v servisu sám, kdykoliv mu to vyhovuje, bez ohledu na to, zda má servis zrovna otevřeno. Navíc má možností vytvořit rezervaci i včetně požadovaných služeb a objednávky zboží.

Platforma Steerty

Steerty je moderní technologie, která přináší zjednodušení každodenní operativy a snížení rizika lidské chyby. Zvlášť během sezóních náporů pomůže snížení počtu telefonátů. Když se potřebují technici věnovat přítomným zákazníkům, alespoň část zájemců o rezervaci se může odbavit pohodlně online.

Pro majitele servisů

Majitel servisu získává ve Steerty schopného pomocníka pro přehled o svém podnikání, cenách a dostupnosti zboží na trhu i propagaci své firmy a to kdekoliv a kdykoliv chce, třeba z dovolené.


Součástí Steerty je

  • webová prezentace s katalogem produktů a služeb servisu (pobočky)
  • mobilní aplikace pro snadnou rezervaci zákazníkem
  • rychlé objednání zboží od distributorů
  • kompletní řešení administrativy zakázek i tisk potřebných dokladů
  • napojení na účetní programy pro přenos vystavených dokladů k zaúčtování
  • přehledné statistiky obratu u dodavatelů, vlastního provozu i návštěvnosti stránek
  • možnost bezúdržbového režimu webové prezentace
  • napojení na vyhledávače a srovnávače cen zboží

Pro distributory

Distributor zboží nebo online služeb má zapojením do Steerty nástroj pro cílené oslovení koncových zákazníků. Podporujeme tak prodejem služeb, přidanou hodnotou servisů, i zvýšení obratu zboží.

Užitečné nástroje zdarma

Zákazník i servis navíc automaticky dostává nástroj pro přehled o vozidle, jeho historii a nákladech i pro sledování různých termínů, platnosti pojištění, expirace lékárničky a podobně.

Steerty Logo