Steerty logo

Jsem Servis, na kolik mě vyjde používání plánovacího kalendáře, plus mobilní aplikace pro zákazníky?

0,- Kč

Jak je Steerty Suite oproti verzi Pro zpoplatněna? Neuvádíte ceny.

Cena rozšíření o moduly pro fakturaci, komunikaci s EET, evidenci zásob a podobně, se odvíjí od počtu provozoven a zaměstnanců s přístupem k Steerty Suite a je součástí individuální kalkulace. Pokud máte zájem o Steerty Suite, napište nám nebo zavolejte. Předplatné pro Steerty Suite za jednoho uživatele začíná na 100,- Kč měsíčně.

Jak zajistím, aby zákazník neviděl v mobilní aplikaci jiné servisy.

Nijak. Váš zákazník má možnost vidět Váš servis přednostně, vyhledání jiného servisu neomezujeme.

Jsem řidič, jak se dozvím, že servis mou rezervaci přijal.

O každé rezervaci je servis informován mailem. Pokud servis má zapnuté automatické potvrzování objednávek na volné termíny v kalendáři, dostanete zprávu o přijaté rezrvaci ihned, v opačném případě, jakmile jí servis potvrdí.

Kdo má přístup k informacím o mě a zadaných vozidlech?

Vy a servis, který má patřičné oprávnění, buď vůz sám založil nebo jste mu k historii povolili přístup. Osobní údaje předáváme jen v rozsahu nutném pro splnění cíle zprostředkování komunikace mezi Vámi a vybraným servisem.

Mám svůj oblíbený servis a jinam jezdit nechci, proč bych měl používat Steerty

Váš servis si můžete jednoduše nastavit jako oblíbený a rezervovat se jedním kliknutím. Kdykoliv Vám vyhovuje, i když má servis už po otevírací době. Přehledné informace o Vašem vozidle, sledování termínů nebo přístup k výhodným cenám mohou být další z důvodů.

Steerty Logo